لوگو
لوگو

درباره آرام گستر

تاریخچه شرکت

شرکت مهندسی آرام گستر تشخیص آزما در سال 1386 فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی، تحقیقاتی و صنعتی آغازنمود.در همان ابتدا در کنار فعالیتهای خود اقدام به تعمیر و بازسازی تجهیزات مراکز آزمایشگاهی ، پزشکی و صنعتی نمود تا بتواند خدمت دیگری به گروه پزشکی و صنعتی ایران ارائه نماید .
اکنون پس از گذشت سالها تلاش و کسب تجربه به این نتیجه رسیده است با تولید تجهیزات مورد نیاز با بالاترین کیفیت با بکارگیری فناوری علمی و رعایت کلیه نکات ایمنی و استاندارهای ضروری بتواند دستگاهها و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز مراکز آزمایشگاهی، دانشگاهی، تحقیقاتی و صنعتی را برآورده کرده و کالای با دوام و با کیفیت همراه با خدمات صحیح و به موقع به مشتریان خود ارائه دهد.

مرامنامه شرکت

بسیار مسروریم که توانسته ایم با بیش از 11 سال فعالیت و کادری مجرب و متخصص جزء چندین شرکت تولید کننده و توزیع کننده تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی و صنعتی باشیم .
هدف این شرکت ارتقاء سطح کیفیت و تولید محصولات به روشهای نوین است تا بتوانیم از واردات این تجهیزات به کشورمان جلوگیری و حتی در زمینه صادرات این تجهیزات فعالیت نماییم .

این مجموعه با ارائه خدمات و فروش محصولات با نازلترین قیمت، همواره تلاش  و کوشش خود را برای جلب رضایت مشتریان عزیز قرار داده است. جهت سفارش محصولات می توانید با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید.

گواهینامه ها و افتخارات آرام گستر